İdman

Azərbaycan millisi Sofiyaya gedəcək

Oxunub: 23 | 16:41 | 26 avq 2022 | Azərbaycan futbolu

17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının avqustun 28-dən sentyabrın 2-dək Bakıda, 2-dən 7-dək isə Bolqarıstanın paytaxtı Sofiya şəhərində təlim-məşq toplanışı olacaq.

Millimiz təlim-məşq toplanışı çərçivəsində sentyabrın 4-də və 7-də Bolqarıstanın müvafiq yaş qrupundan ibarət komandası ilə iki yoxlama oyunu keçirəcək.

Yoxlama oyunları üçün yekun heyət Bakı toplanışından sonra müəyyənləşəcək.

Hazırlıq prosesinə dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:

1. Hüseynov Osman - Riqa (Latviya)
2. Məmmədzadə Sadiq - Səbail
3. Əliyev Nihad - Qarabağ
4. Qaracayev Ayxan - İUGOEM
5. Hüseynov Hüseyn - Turan Tovuz
6. Orucov Nadir - Sumqayıt
7. Tarverdiyev Əhməd - Sabah
8. Abdiyev Nurhan - Zirə
9. Bağırzadə Ceyhun - Neftçi
10. Zallı Səməd - Şamaxı
11. Zeynallı Raul - Səbail
12. Bağırov Dinamin - Turan Tovuz
13. Həşumov Mehdi - Qaradağ Lökbatan
14. Cəfərli İlkin - Sabah
15. Budaqov İlkin - Qəbələ
16. Mikayılov Elton - Qarabağ
17. Mirzəyev Teymur - Sabah
18. Əhmədzadə Nihad - Sumqayıt
19. Allahverdiyev Məhəmməd - İUGOEM
20. Ələkbərli Əşrəf - İUGOEM
21. Məmmədli Sadiq - İUEOGEM
22. Osmanov Niyazi - Sabah

Bombardir.az



Azərbaycan millisi Sofiyaya gedəcək

Oxunub: 23 | 16:41 | 26 avq 2022 | Azərbaycan futbolu

17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının avqustun 28-dən sentyabrın 2-dək Bakıda, 2-dən 7-dək isə Bolqarıstanın paytaxtı Sofiya şəhərində təlim-məşq toplanışı olacaq.

Millimiz təlim-məşq toplanışı çərçivəsində sentyabrın 4-də və 7-də Bolqarıstanın müvafiq yaş qrupundan ibarət komandası ilə iki yoxlama oyunu keçirəcək.

Yoxlama oyunları üçün yekun heyət Bakı toplanışından sonra müəyyənləşəcək.

Hazırlıq prosesinə dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:

1. Hüseynov Osman - Riqa (Latviya)
2. Məmmədzadə Sadiq - Səbail
3. Əliyev Nihad - Qarabağ
4. Qaracayev Ayxan - İUGOEM
5. Hüseynov Hüseyn - Turan Tovuz
6. Orucov Nadir - Sumqayıt
7. Tarverdiyev Əhməd - Sabah
8. Abdiyev Nurhan - Zirə
9. Bağırzadə Ceyhun - Neftçi
10. Zallı Səməd - Şamaxı
11. Zeynallı Raul - Səbail
12. Bağırov Dinamin - Turan Tovuz
13. Həşumov Mehdi - Qaradağ Lökbatan
14. Cəfərli İlkin - Sabah
15. Budaqov İlkin - Qəbələ
16. Mikayılov Elton - Qarabağ
17. Mirzəyev Teymur - Sabah
18. Əhmədzadə Nihad - Sumqayıt
19. Allahverdiyev Məhəmməd - İUGOEM
20. Ələkbərli Əşrəf - İUGOEM
21. Məmmədli Sadiq - İUEOGEM
22. Osmanov Niyazi - Sabah

Bombardir.az



Xəbər xətti

Xəbər xətti