İdman

Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin püşkü atılır - YENİLƏNİR

Oxunub: 142 | 12:29 | 26 avq 2022 | Manşet / Konfrans Liqası

Bu gün UEFA Konfrans Liqasında qrup mərhələsinin püşkatma mərasimi keçiriləcək.

Türkiyənin İstanbul şəhərində təşkil olunacaq tədbir Bakı vaxtı ilə saat 16:30-da başlayacaq.

32 komanda püşkatmadan öncə 4 səbətə bölünüb.

1-ci səbət: "Vilyarreal" (İspaniya), "Bazel" (İsveçrə), "Slaviya" (Praqa, Çexiya), "AZ Alkmaar" (Niderland), "Gent", (Belçika), "Başakşehir" (Türkiyə), "Partizan" (Serbiya), "Vest Hem" (İngiltərə)

2-ci səbət: ÇFR, "Styaua" (hər ikisi Rumıniya), "Molde" (Norveç), "Fiorentina" (İtaliya), "Köln" (Almaniya), "Hapoel" (Ber-Şeva, İsrail), "Apollon" (Limassol, Kipr), "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)

3-cü səbət: "Nitsa" (Fransa), "Anderlext" (Belçika) "Jalgiris" (Litva), "Austriya" (Vyana, Avstriya), "Harts" (Şotlandiya), "Şemrok Rovers" (İrlandiya), "Sivasspor" (Türkiyə), "Vaduts" (Lixtenşteyn)

4-cü səbət: "Dnepr-1" (Ukrayna), "Lex" (Polşa) "Slovaçko" (Çexiya), "Silkeborq" (Danimarka), "Yurqorden" (İsveç), "Pünik" (Ermənistan), RFŞ (Latviya), "Balkani" (Kosovo)

Qeyd edək ki, qrup mərhələsinə sentyabrın 8-də start veriləcək.

Bombardir.az



Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin püşkü atılır - YENİLƏNİR

Oxunub: 142 | 12:29 | 26 avq 2022 | Manşet / Konfrans Liqası

Bu gün UEFA Konfrans Liqasında qrup mərhələsinin püşkatma mərasimi keçiriləcək.

Türkiyənin İstanbul şəhərində təşkil olunacaq tədbir Bakı vaxtı ilə saat 16:30-da başlayacaq.

32 komanda püşkatmadan öncə 4 səbətə bölünüb.

1-ci səbət: "Vilyarreal" (İspaniya), "Bazel" (İsveçrə), "Slaviya" (Praqa, Çexiya), "AZ Alkmaar" (Niderland), "Gent", (Belçika), "Başakşehir" (Türkiyə), "Partizan" (Serbiya), "Vest Hem" (İngiltərə)

2-ci səbət: ÇFR, "Styaua" (hər ikisi Rumıniya), "Molde" (Norveç), "Fiorentina" (İtaliya), "Köln" (Almaniya), "Hapoel" (Ber-Şeva, İsrail), "Apollon" (Limassol, Kipr), "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)

3-cü səbət: "Nitsa" (Fransa), "Anderlext" (Belçika) "Jalgiris" (Litva), "Austriya" (Vyana, Avstriya), "Harts" (Şotlandiya), "Şemrok Rovers" (İrlandiya), "Sivasspor" (Türkiyə), "Vaduts" (Lixtenşteyn)

4-cü səbət: "Dnepr-1" (Ukrayna), "Lex" (Polşa) "Slovaçko" (Çexiya), "Silkeborq" (Danimarka), "Yurqorden" (İsveç), "Pünik" (Ermənistan), RFŞ (Latviya), "Balkani" (Kosovo)

Qeyd edək ki, qrup mərhələsinə sentyabrın 8-də start veriləcək.

Bombardir.az



Xəbər xətti

Xəbər xətti